Arc B580

Przeglądaj 1 model w kategorii Arc B580 i sprawdź ich aktualne ceny.

Arc B580 wybierz do 1080p lub do 1440p z gotowością do obniżenia detali w wymagających grach. ASRock Challenger OC pasuje do zestawu, w którym liczą się dwa sloty i pojedyncze złącze zasilania 8-pin; przy wyborze według ceny sięgnij po najtańszą zgodną wersję z rankingu poniżej. B580 daje więcej pamięci niż RTX 5060, ale GeForce jest szybszy w średnich wynikach 1080p i 1440p.

Wydajność

54,15 pkt

Więcej punktów = wyższa wydajność; to nie FPS

Cena od

2 399,00 zł

ASRock Arc B580 Challenger OC 12GB GDDR6

Zakres cen

2 399,00–2 399,00 zł

Aktualne oferty w tej kategorii

Wersje z ofertą

1

Spośród 1 aktualnych produktów

VRAM

12 GB

Pamięć karty podana w jej specyfikacji

Średni FPS 1080p

79,50

Bez skalowania obrazu i generowania klatek

Średni FPS 1440p

59,40

Bez skalowania obrazu i generowania klatek

Średni FPS 4K

35,40

Bez skalowania obrazu i generowania klatek

Wersje Arc B580: ceny i opłacalność

Wersje z tym samym układem graficznym porównasz po cenie: tańsza jest bardziej opłacalna. Ceny aktualnych ofert; modele bez oferty na końcu. Wyniki wydajności dotyczą układu graficznego, nie konkretnej wersji karty. Dane: GPU Matrix.
Lp.ModelCenaOpłacalność (pkt)zł/FPS 1440pZłącze zasilaniaZalecany zasilaczTyp chłodzenia
1ASRock Arc B580 Challenger OC 12GB GDDR62 399,00 zł22,5740,39———

Arc B580 na tle konkurencji

Porównaj płynność gry: średnie FPS z 1080p, 1440p i 4K, bez skalowania obrazu i generowania klatek · więcej = lepiej
  1. 1RX 9060 XT 8 GB65,27FPS
  2. 2RX 6700 XT 12 GB62,87FPS
  3. 3RTX 3060 Ti 8 GB61,35FPS
  4. 4Arc B580 12 GB Oglądasz58,10FPS
  5. 5RX 6650 XT 8 GB53,71FPS
  6. 6RX 7600 XT 16 GB53,47FPS
  7. 7RTX 4060 8 GB53,02FPS
Karty o podobnej płynności gry, od najwyższych średnich FPS z 1080p, 1440p i 4K. Ceny aktualnych ofert; brak oferty oznaczamy w tabeli. Dane: GPU Matrix.
Układ GPUŚrednia FPSWydajność (pkt)FPS 1080pFPS 1440pFPS 4KCena odOpłacalność (pkt)
RX 9060 XT 8 GB65,2759,8092,6066,8036,402 799,99 zł21,36
RX 6700 XT 12 GB62,8757,7788,7064,3035,60Brak aktualnej oferty—
RTX 3060 Ti 8 GB61,3556,4486,3062,8534,90Brak aktualnej oferty—
Arc B580 12 GB58,1054,1579,5059,4035,402 399,00 zł22,57
RX 6650 XT 8 GB53,7150,1372,5655,8032,77Brak aktualnej oferty—
RX 7600 XT 16 GB53,4748,8976,5554,2029,65Brak aktualnej oferty—
RTX 4060 8 GB53,0248,2476,4054,0028,65Brak aktualnej oferty—

FPS w grach

Sprawdź płynność w swoich grach: więcej FPS = lepiej. Wyniki dotyczą układu graficznego, bez skalowania obrazu i generowania klatek. Gry od najwyższych FPS w 1440p; brak wyniku = —. Dane: GPU Matrix.
Gra1080p1440p4K
The Witcher 3172,70130,9076,80
Counter-Strike 2178,80124,9072,70
DOOM Eternal143,40112,8070,40
F1 24113,0095,1062,30
Elden Ring104,9084,4054,50
Assassin's Creed Mirage91,5072,7045,60
Baldur's Gate 390,8068,5039,30
No Rest for the Wicked110,2068,4035,10
Cyberpunk 207792,1062,3030,90
Ghost of Tsushima80,4062,0035,70
Resident Evil 482,1059,6036,50
Warhammer 40,000: Space Marine 279,0058,2033,70
Like a Dragon: Infinite Wealth94,0057,6029,90
Horizon Forbidden West71,1055,8035,30
Ratchet & Clank75,4055,3032,00
Kingdom Come: Deliverance II78,0053,6031,30
God of War Ragnarök62,2050,8032,20
Hogwarts Legacy61,0045,7029,80
The Last of Us Part I59,1045,6024,20
Alan Wake 257,8041,9023,40
Dragon Age: The Veilguard49,0041,9029,40
Starfield51,5038,5025,60
S.T.A.L.K.E.R. 245,4033,0020,40
Star Wars Outlaws47,8032,1016,30
Spider-Man 240,3031,7021,90
Assassin's Creed Shadows35,9031,4023,30
Monster Hunter Wilds33,6026,7016,60
Silent Hill 234,1024,3013,70
Avowed29,8020,7011,30
Black Myth: Wukong25,1019,7012,40

Wszystkie oferty Arc B580

Bieżące oznacza status katalogowy, nie dostępność oferty.

Wyświetlanie jednego wyniku

Preferencje plików cookies

✕

Inne

Inne pliki cookie to te, które są analizowane i nie zostały jeszcze przypisane do żadnej z kategorii.

Niezbędne

Niezbędne
Niezbędne cookies służą do podstawowego działania strony, zabezpieczeń i zapamiętania Twoich preferencji prywatności. Ta kategoria pozostaje aktywna w panelu preferencji. Cookies mogą zawierać identyfikatory techniczne.

Reklamowe

Reklamowe pliki cookie są stosowane, by wyświetlać użytkownikom odpowiednie reklamy i kampanie marketingowe. Te pliki śledzą użytkowników na stronach i zbierają informacje w celu dostarczania dostosowanych reklam.

Analityczne

Opcjonalne cookies analityczne pomagają mierzyć odwiedziny i sposób korzystania z serwisu za pomocą Google Analytics. Możesz włączyć lub wyłączyć tę kategorię. W używanym trybie Advanced Consent Mode narzędzie może również przed zgodą i po odmowie przekazywać Google ograniczone sygnały pomiarowe bez cookies analitycznych. Szczegóły opisuje polityka prywatności.

Funkcjonalne

Funkcjonalne pliki cookie wspierają niektóre funkcje tj. udostępnianie zawartości strony w mediach społecznościowych, zbieranie informacji zwrotnych i inne funkcjonalności podmiotów trzecich.

Wydajnościowe

Wydajnościowe pliki cookie pomagają zrozumieć i analizować kluczowe wskaźniki wydajności strony, co pomaga zapewnić lepsze wrażenia dla użytkowników.