Diablo IV Sezon Plugawców – wiemy, co kryje się za każdym z serc

Blizzard ujawnił cztery typy serc spaczeńców w pierwszym sezonie Diablo 4 – Malignant.
Malignant, pierwszy sezon w Diablo 4, rozpocznie się w przyszłym tygodniu, 20 lipca. Patch, który dodaje wsparcie dla sezonu wraz z dodatkowymi ulepszeniami i poprawkami (możliwe, że także niezbędnymi nerfami), będzie dostępny od 18 lipca. W ramach tego sezonu, gracze napotkają różnorodnych elitarnych przeciwników, którzy zostali spaczeni przez plagę. Po dwukrotnym pokonaniu takiego przeciwnika, gracze zyskają dostęp do „Malignant heart” – potężnych przedmiotów, które można osadzić w zbroi i broni podobnie jak klejnoty (choć są bardziej potężne).
Blizzard ujawnił cztery typy serc plugawców w Diablo 4 – pierwszym sezonie „Malignant” jako część wprowadzonej mechaniki plugawców w nadchodzącym Sezonie 1, który rozpocznie się w przyszłym tygodniu.
Jak wcześniej potwierdził zespół deweloperski, Sezon 1 będzie obejmował łącznie 32 serca Malignant, z czego niektóre oferują bonusy uniwersalne, podczas gdy inne serca będą ograniczone do określonej klasy postaci. Jak odkryto niedawno, Wrathful Heart zapewnia moc Malignant Pact, podczas gdy Vicious Heart dostarcza Focused Rage.
Jak wspomniano wcześniej, Diablo 4 Season of the Malignant rozpocznie się w przyszłym tygodniu, 20 lipca. Będziemy Was informować o kolejnych typach serc Malignant w grze, gdy tylko poznamy więcej szczegółów. Na razie, bądźcie czujni.
Diablo 4 jest dostępne na całym świecie na PC, PS5, PS4, Xbox Series X|S oraz Xbox One. Według Blizzarda, gra szybko stała się najszybciej sprzedającą się grą wydawcy (chociaż te liczby opierają się na sprzedaży przedpremierowej).
Koniecznie sprawdź ranking kart graficznych, gdzie znajdziesz najbardziej opłacalne modele dostępne w sprzedaży.
Maciek Wiśniewski
Maciek Wiśniewski

Entuzjasta komputerowy o głębokiej pasji do wszystkiego, co związane z technologią i komputerami. Moje zainteresowanie tym obszarem sięga dzieciństwa i od tamtej pory nieustannie rozwijam swoją wiedzę na ten temat.Posiadam solidną wiedzę w zakresie sprzętu komputerowego, od procesorów i kart graficznych po pamięć RAM i dyski SSD. Z przyjemnością złożę komputer od podstaw, dokonując starannie dobranych wyborów sprzętu, aby uzyskać optymalną wydajność.Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące komputerów, oprogramowania, gier czy technologii, z przyjemnością Ci pomogę. Razem możemy odkrywać fascynujący świat komputerowego wszechświata!

Co o tym sądzisz milordzie?

   Dodaj Odpowiedź

   FPSGURU
   Logo
   Porównaj wybrany sprzęt
   • GPU (0)
   • CPU (0)
   • Komputery Gamingowe (0)
   Porównaj
   0